Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Bølgen

Litografi
Lysmål: 50x57, Motivet: 46x55
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: Nr. 87/350

Fra 1948.

Bretter i papiret.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 13 000