Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Fjell, Kai (1907-1989)
Bølgen

Litografi
Lysmål: 50x57, Motivet: 46x55
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: Nr. 87/350

Fra 1948.

Bretter i papiret.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 13 000