Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 2000

Olje på papir
Lysmål: 18,5x18,5
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 2000.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering
NOK 10 000–12 000