Bergman, Anna-Eva(1909-1987)
L12-1971 Multihorisont
Litografi
Lysmål: 52,5x35, Motivet: 50,1x32,8
Signert nede t.h.: AE Bergman.
Nummerert nede t.v.: 11/75
Anna-Eva Bergman oeuvrekatalog Grafikk Kat. 246.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 15 000