Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Bergman, Anna-Eva (1909-1987)
L12-1971 Multihorisont

Litografi
Arket: 66x42,3, Motivet: 50,1x32,7
Signert nede t.h.: AE Bergman.

Påtegnet nede t.v.: H. C. "Multihorizont"
Påtegnet med dedikasjon og datering samme sted: Til Per fra Anna-Eva. 24-12.71.
Anna-Eva Bergman oeuvrekatalog Grafikk Kat. 246.

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering

Tilslag NOK 10 800