Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Bergman, Anna-Eva(1909-1987)
L12-1971 Multihorisont

Litografi
Arket: 66x42,3, Motivet: 50,1x32,7
Signert nede t.h.: AE Bergman.

Påtegnet nede t.v.: H. C. "Multihorizont"
Påtegnet med dedikasjon og datering samme sted: Til Per fra Anna-Eva. 24-12.71.
Anna-Eva Bergman oeuvrekatalog Grafikk Kat. 246.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 10 800