Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Sort sol

Serigrafi
Lysmål: 82x66, Motivet: 79x64 Arket: 103x74
Signert nede t.h.: Gunnar S.

Påtegnet nede t.v.: P. T. Serigrafi Til Per med hjertelig hilsen.
(Per er kunstneren Per Remfeldt)

PROVENIENS:

Per Remfeldt

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering

Tilslag NOK 152 000