Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Sort sol

Serigrafi
Lysmål: 82x66, Motivet: 79x64 Arket: 103x74
Signert nede t.h.: Gunnar S.

Påtegnet nede t.v.: P. T. Serigrafi Til Per med hjertelig hilsen.
(Per er kunstneren Per Remfeldt)

Proveniens:

Per Remfeldt

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 152 000