Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1967

Serigrafi
Lysmål: 29x29, Motivet: 27x27
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. Gundersen -67.

Påtegnet nede t.v.: Serigrafi prövetrykk.

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering

Tilslag NOK 16 000