Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Bergman, Anna-Eva (1909-1987)
L17-1972 Kam

Litografi
Arket: 75,7x56, Motivet: 74x53,8
Signert nede t.h.: AE Bergman

Påtegnet nede t.v.: e.a
Påtegnet med fransk tittel og dedikasjon nede t.v. i margen: "Crête" Til Per fra Anna-Eva
Anna-Eva Bergman oeuvrekatalog Grafikk Kat. 251.

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering

Tilslag NOK 18 000