Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Johannessen, Jens (1934-)
Hustak 1983

Litografi
Arket: 56,5x38, Motivet: 40x29
Signert nede t.h.: Jens Johannessen

Nummerert nede t.v.: 25-101.

Wiig 120.

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering
NOK 1 000–1 500

Tilslag NOK 1 100