Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Rumohr, Knut(1916-2002)
Komposisjon 1961

Tresnitt
Lysmål: 41x50, Motivet: 39x49,5
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -61

Nummerert nede t.v.: 106/250

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 1 900