Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Rumohr, Knut (1916-2002)
Komposisjon 1961

Tresnitt
Lysmål: 41x50, Motivet: 39x49,5
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -61

Nummerert nede t.v.: 106/250

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering

Tilslag NOK 1 900