Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Gauguin, Paul René(1911-1976)
Spilloppen 1964

Litografi
Lysmål: 74x59, Motivet: 69x54
Signert og datert i platen nede t.h.: PRG. 64
Signert og datert nede t.h.: Paul René Gauguin 1964

Påtegnet med tittel i platen nede t.v.
Nummerert og påtegnet nede t.v.: 86/270 eget trykk

Vurdering
NOK 3 000

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 1 500