Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Gauguin, Paul René (1911-1976)
Spilloppen 1964

Litografi
Lysmål: 74x59, Motivet: 69x54
Signert og datert i platen nede t.h.: PRG. 64
Signert og datert nede t.h.: Paul René Gauguin 1964

Påtegnet med tittel i platen nede t.v.
Nummerert og påtegnet nede t.v.: 86/270 eget trykk

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering
NOK 3 000

Tilslag NOK 1 500