Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Gauguin, Paul René(1911-1976)
Spilloppen 1964

Fargelitografi, lysmål
74,5x59 Motivet: 69,5x54,5
Signert og datert nede t.h.: Paul René Gauguin 1964

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 57/270 eget trykk
Påtegnet med tittel i trykket nede t.v. Signert og datert i trykket nede t.h.: PRG 64

Vurdering
NOK 4 000

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00