Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Eikaas, Ludvig(1920-2010)

Litografi
Arket: 48,5x37 Motivet: 36,5x28
Signert i stenen nede t.h.: Eikaas
Signert nede t.h.: Eikaas

Nummerert nede t.v.: 75/325.
Bok av Ludvig Eikaas: "Ludvig Innenfor sirkelen", Oslo 1983 medfølger.

Vurdering
NOK 1 500

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 1 000