Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Eikaas, Ludvig (1920-2010)

Litografi
Arket: 48,5x37 Motivet: 36,5x28
Signert i stenen nede t.h.: Eikaas
Signert nede t.h.: Eikaas

Nummerert nede t.v.: 75/325.
Bok av Ludvig Eikaas: "Ludvig Innenfor sirkelen", Oslo 1983 medfølger.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering
NOK 1 500

Tilslag NOK 1 000