Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Sitter, Inger (1929-2015)
Sten og Vann (Granitt) 1955

Radering
Lysmål: 26x40 Motivet: 24x39 Arket: 38x56
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 1955

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 16/20 kobberstikk-aquatinta

Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 20.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 4 000