Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Sitter, Inger(1929-2015)
Sten og Vann (Granitt) 1955

Radering
Lysmål: 26x40 Motivet: 24x39 Arket: 38x56
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 1955

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 16/20 kobberstikk-aquatinta

Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 20.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 4 000