Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Rose, Knut (1936-2002)
Mappe: Gengangere

Litografier
Mappens mål: 76x57 Hvert av arkene: 73x53
15 stk fargelitografier: Alle signert: Knut Rose Alle nummerert 19/160

Komplett mappe: Henrik Ibsens Gengangere. Mappen inneholder 30 originallitografier av Knut Rose, 15 i farger, 15 i svart/hvitt med faksimile av stykkets tekst. Trykket av Edouard Weiss, Paris 1988.

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering