Rose, Knut(1936-2002)
Mappe: Gengangere
Litografier
Mappens mål: 76x57 Hvert av arkene: 73x53
15 stk fargelitografier: Alle signert: Knut Rose Alle nummerert 19/160
Komplett mappe: Henrik Ibsens Gengangere. Mappen inneholder 30 originallitografier av Knut Rose, 15 i farger, 15 i svart/hvitt med faksimile av stykkets tekst. Trykket av Edouard Weiss, Paris 1988.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00