Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Tveter, Kåre (1922-2012)
Uten tittel

Akvarell på papir, lysmål
18,5x27
Signert nede t.h.: Kåre Tveter

Påtegnet på baksiden av innrammingen: "Ingen tittel".

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering
NOK 3 000