Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tveter, Kåre(1922-2012)
Morgentåke

Akvarell på papir, lysmål
18x27
Signert nede t.h.: Kåre Tveter

Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen.

Vurdering
NOK 3 000

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 3 400