Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tveter, Kåre(1922-2012)
Vinterskog

Litografi, lysmål
34x46
Signert nede t.h.: Kåre Tveter

Nummerert nede t.v.: 35/75
Påtegnet med tittel nede på midten.

Vurdering
NOK 1 500

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 2 000