Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Nupen, Kjell(1955-2014)

Litografi
90x238
Signert nede t.h.: K. Nupen.

Nummerert nede t.v.: 6/41. Diptyk

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 34 000