Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Nupen, Kjell (1955-2014)

Litografi
90x238
Signert nede t.h.: K. Nupen.

Nummerert nede t.v.: 6/41. Diptyk

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 34 000