Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Nesjar, Carl(1920-2015)
Høstbilde 1996

Kasein på litografi
Lysmål: 41x55
Signert og datert nede t.h.: Nesjar. '96.

Påtegnet nede t.v.: Höstbilde. Kasein på litografi.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 4 400