Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Nesjar, Carl (1920-2015)
Høstbilde 1996

Kasein på litografi
Lysmål: 41x55
Signert og datert nede t.h.: Nesjar. '96.

Påtegnet nede t.v.: Höstbilde. Kasein på litografi.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Tilslag NOK 4 400