Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Bjørlo, Per Inge(1952-)
Komposisjon 1991

Serigrafi, lysmål
49x34 Motivet: 45,5x31
Signert og datert nede t.h.: Per Inge Bjørlo -91

Nummerert nede t.v.: 25/60

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00