Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Bjørlo, Per Inge (1952-)
Komposisjon 1991

Serigrafi, lysmål
49x34 Motivet: 45,5x31
Signert og datert nede t.h.: Per Inge Bjørlo -91

Nummerert nede t.v.: 25/60

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering
NOK 3 000–5 000