Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1989

Litografi, lysmål
59x63 Motivet: 31x40 Arket: 64x76
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 89

Nummerert nede t.v.: 15/125

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering