Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Komposisjon 2000

Olje på papir
Lysmål: 18,5x18,5
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 2000.

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00