Kleiva, Per(1933-2017)
Helsing til Ho Chi Minh 1969
Serigrafi, lysmål
40x54 Motivet: 36x50
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -69
Nummerert nede t.v.: 216/250. Påtegnet med tittel nede på midten.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 23 500