Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Kleiva, Per (1933-2017)
Helsing til Ho Chi Minh 1969

Serigrafi
Arket: 45x67, Motivet: 36x50
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -69

Nummerert nede t.v.: 156/250
Påtegnet med tittel nede på midten

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 22 500