Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Sitter, Inger (1929-2015)
Uten tittel

Litografi, lysmål
69x49 Motivet: 55x35
Signert nede t.h.: Inger Sitter

Nummerert nede t.v.: 208/265

Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 124. Uten datering.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 3 200