Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Sitter, Inger (1929-2015)
Uten tittel

Litografi, lysmål
46,5x60,5 Motivet: 44x58
Signert nede t.h.: Inger Sitter

Nummerert nede t.v.: 164/200

Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 77. Uten datering. (slutten av 1970-årene).

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering
NOK 5 000

Tilslag NOK 6 500