Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Kittelsen, Theodor (1857-1914)
Ridder Rød

Blyant på papir
Arket: 11x26,5 oppklebet på papir: 35,5x27,5
Usignert

Skisse til eventyr fra Asbjørnsen og Moe: "Gullslottet som hang i luften".

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering
NOK 1 500–2 000