Skredsvig, Christian(1854-1924)
Gjetere i fjellet 1895
Blandingsteknikk
Lysmål: 46x62
Signert og datert nede t.v.: Skredsvig 95.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 10 500
Blandingsteknikk
Lysmål: 46x62
Vurdering