Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Skredsvig, Christian(1854-1924)
Gjetere i fjellet 1895

Blandingsteknikk
Lysmål: 46x62
Signert og datert nede t.v.: Skredsvig 95.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 10 500