Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Skredsvig, Christian (1854-1924)
Gjetere i fjellet 1895

Blandingsteknikk
Lysmål: 46x62
Signert og datert nede t.v.: Skredsvig 95.

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering

Tilslag NOK 10 500