Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Widerberg, Frans (1934-2017)
Univers og Jord luft ild vann

Fargelitografi
Lysmål: 79x58 (39,5 + 39,5)
Jord luft ild montert øverst. Signert og nummerert nede t.v.: Frans W 91/100
Univers montert nederst: Signert nede t.v.: Frans W

Univers nummerert nede t.h.: 91/100

Pedersen, Frans Widebergs grafikk nr. 500 og 510.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 8 000