Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Univers og Jord luft ild vann

Fargelitografi
Lysmål: 79x58 (39,5 + 39,5)
Jord luft ild montert øverst. Signert og nummerert nede t.v.: Frans W 91/100
Univers montert nederst: Signert nede t.v.: Frans W

Univers nummerert nede t.h.: 91/100

Pedersen, Frans Widebergs grafikk nr. 500 og 510.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 8 000