Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Widerberg, Frans (1934-2017)
Horisonten

Fargelitografi
Lysmål: 39x58
Signert nede t.v.: Frans W

Nummerert nede på midten: 91/100

Pedersen, Frans Widebergs grafikk nr. 502.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 3 700