Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Widerberg, Frans (1934-2017)
Din kropp, er den din

Fargelitografi
Lysmål: 39x58
Signert nede på midten: Frans W

Nummerert nede t.v.:91/100

Pedersen, Frans Widebergs grafikk nr. 507.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 3 500