Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Skam, sorg, skrekk

Fargelitografi
Lysmål: 39x58
Signert nede t.v.: Frans W

Nummerert nede t.h.: 91/100

Pedersen, Frans Widebergs grafikk nr. 505.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 3 500