Lind, Victor(1940-)
Røde roser i Vietnam 1972
Serigrafi
Arket: 83x54, Motivet: 77x47,5
Signert og datert nede t.v.: Victor Lind -72
Nummerert nede t.v.: 17/35
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 13 000
Serigrafi
Nummerert nede t.v.: 17/35
Vurdering