Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Lind, Victor(1940-)
Røde roser i Vietnam 1972

Serigrafi
Arket: 83x54, Motivet: 77x47,5
Signert og datert nede t.v.: Victor Lind -72

Nummerert nede t.v.: 17/35

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 13 000