Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Lind, Victor (1940-)
Røde roser i Vietnam 1972

Serigrafi
Arket: 83x54, Motivet: 77x47,5
Signert og datert nede t.v.: Victor Lind -72

Nummerert nede t.v.: 17/35

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 13 000