Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Kleiva, Per (1933-2017)
Langsam 1964

Tresnitt
Lysmål: 43,5x43,5
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -64.

Påtegnet nede t.v.: tresnitt, eige trykk
Påtegnet med tittel nede på midten

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 4 200