Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Kleiva, Per(1933-2017)
Langsam 1964

Tresnitt
Lysmål: 43,5x43,5
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -64.

Påtegnet nede t.v.: tresnitt, eige trykk
Påtegnet med tittel nede på midten

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 4 200