Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Konok, Tamás (1930-)
Komposisjon 1993

Serigrafi
Lysmål: 60x60
Signert og datert nede t.h.: Konok 1993

Nummerert nede t.v.: 67/75

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 4 000