Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Konok, Tamás(1930-)
Komposisjon 1993

Serigrafi
Lysmål: 60x60
Signert og datert nede t.h.: Konok 1993

Nummerert nede t.v.: 67/75

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00