Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Motzfeldt, Benny(1909-1995)
Stettfat

Glass
H: 12 cm Diam.: 25,5 cm
Signert og datert: BM 79 Stemplet: Plus BM Norway

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Vurdering