Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Fuglevaag, Brit(1939-)
Formasjon III 1970

Vevnad
180x115
Signert nede t.h.: BF
Signert og datert på lapp på baksiden: Brit H. Fuglevaag Warsinski 1970

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 40 500