Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Motzfeldt, Benny (1909-1995)
Gartnerens barn 1990

Blandingsteknikk og collage på papir
Lysmål: 27,5x26
Signert og datert nede t.h.: BM 90

Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen: "Gartnerens barn".

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 2 000