Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Motzfeldt, Benny(1909-1995)
Gartnerens barn 1990

Blandingsteknikk og collage på papir
Lysmål: 27,5x26
Signert og datert nede t.h.: BM 90

Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen: "Gartnerens barn".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 2 000