Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Tandberg, Odd (1924-2017)
Komposisjon 1979

Litografi og metalltrykk
Lysmål: 52x65,5, Motivet: 50x63,5
Signert og datert nede t.h.: Odd Tandberg -79.

Nummerert nede t.v.: 198/200

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Tilslag NOK 4 200