Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Hagn, Alfred(1882-1958)
Selvportrett 1956

Olje på plate
57x50
Signert og datert nede t.v.: Hagn -56

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen: Alfred Hagn Selvportrett -56

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 10 000