Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Hagn, Alfred (1882-1958)
Selvportrett 1956

Olje på plate
57x50
Signert og datert nede t.v.: Hagn -56

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen: Alfred Hagn Selvportrett -56

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 10 000