Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Dmitrienko, Pierre(1925-1974)
Dyrket jord 1956

Olje på lerret
19x27
Signert nede t.h.: Dmitrienko

Antagelig signert, påtegnet med tittel og datert av kunstneren på baksiden av lerretet: "P Dmitrienko. "Terres labourées" 1956." (Dyrket jord).

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 3 000