Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Dmitrienko, Pierre (1925-1974)
Dyrket jord 1956

Olje på lerret
19x27
Signert nede t.h.: Dmitrienko

Antagelig signert, påtegnet med tittel og datert av kunstneren på baksiden av lerretet: "P Dmitrienko. "Terres labourées" 1956." (Dyrket jord).

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 3 000