Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Osipow, Paul (1939-)
Katharine V 1990

Serigrafi, lysmål
52x35,5 Motivet: 48x32
Signert og datert nede t.h.: Paul Osipow -90

Nummerert nede t.v.: 10/100
Påtegnet med tittel nede på midten.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering
NOK 6 000