Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Mortensen, Richard(1910-1993)
Komposisjon 1966-67

Serigrafi
Lysmål: 54x35
Signert og datert nede t.h.: Richard Mortensen 1966-67

Nummerert nede t.v.: 62/75
Påtegnet med tittel på baksiden

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 3 000