Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Ekeland, Arne (1908-1994)
Kvinne i landskap

Olje på lerret
89x75
Signert nede t.v.: A. E.

Antagelig malt i 1940-årene.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 175 000–200 000

Tilslag NOK 150 000