Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Aulie, Reidar (1904-1977)
Orkester

Olje på plate
50x61
Signert nede t.h.: Aulie

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 35 000–40 000

Tilslag NOK 42 000