Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Krohg, Per (1889-1965)
Dans 1913

Olje på lerret
78x98
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg -13

UTSTILT:

Indépendanten, Paris 1913.
Kunstnernes Hus, Oslo 1989, kat.nr. 28, avbildet i katalogen s. 55.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 54 000