Krohg, Per(1889-1965)
Dans 1913
Olje på lerret
78x98
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg -13
Indépendanten, Paris 1913.
Kunstnernes Hus, Oslo 1989, kat.nr. 28, avbildet i katalogen s. 55.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 54 000