Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Stadskleiv, Torleiv (1865-1946)
Syriner i krukke

Olje på lerret
49,5x45
Signert nede t.h.: Torleiv Stadskleiv

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 5 000