Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Stadskleiv, Torleiv(1865-1946)
Syriner i krukke

Olje på lerret
49,5x45
Signert nede t.h.: Torleiv Stadskleiv

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 5 000