Stadskleiv, Torleiv(1865-1946)
Syriner i krukke
Olje på lerret
49,5x45
Signert nede t.h.: Torleiv Stadskleiv
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på lerret
49,5x45
Vurdering