Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Krohg, Guy(1917-2002)
Dansere 1950

Radering, lysmål
38x46 Motivet: 29x37
Signert og datert nede t.h.: Guy Krohg 1950 Påtegnet nede t.h.: Prövetrykk

Signert og datert speilvendt i trykket nede t.h.: Guy Krohg 1950.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 2 000