Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Krohg, Guy (1917-2002)
Dansere 1950

Radering, lysmål
38x46 Motivet: 29x37
Signert og datert nede t.h.: Guy Krohg 1950 Påtegnet nede t.h.: Prövetrykk

Signert og datert speilvendt i trykket nede t.h.: Guy Krohg 1950.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 2 000